731 916 916 

info@autoeu.cz

Videa

Výrobní továrna Ligier, rozkládající  se na ploše 19 000 mna okraji města Vichy, si vyžádala nemalé investice přesahující 28 milionů EUR za montáže speciálních linek a rozšíření budov. Díky tomu tak opouští továrnu 50 nových vozů denně.

Slitinový monoblok karoserie, který zaručuje posádce automobilu vysokou úroveň bezpečnosti ověřenou také testy Euro NCAP vyrábí nové, vysoce výkonné automatické svářecí stroje.

Technologie IxoTech 

Technologie IxoTech byla navržena automobilkou Ligier pro její novou generaci vozů. Tento inovativní výrobní proces si vyžádal instalaci speciálních montážních linek, které kladou důraz na nejmodernější výrobní techniky. Obráběné a řezané díly karoserie jsou vyráběny na automatických linkách s nejvyšší precizností a přesností.

Automobily Ligier s technologií Ixo byly podrobeny crash testům prováděnými za pomoci testovacích figurín. Během celého vývoje provádění inženýři také virtuální crash testy, které souží k rozvoji klíčových komponentů pro zajištění co nejvyšší bezpečnosti uživatelů těchto vozů. Soubor těchto simulačních technik umožňuje automobilce Ligier nabídnout inteligentní a komplexní systém zabezpečení s maximální možnou šancí na přežití v případě nárazu. Karoserie zajišťuje velkou pevnost a odolnost vůči nárazu, vysoký účinnek brzdění a dokonalé přilnutí k vozovce.